HİNDİSTAN VİZESİ

Vize Başvuruları

YENI DELHI

Başkent

VİZELER

Ankara dan, Almanya Turist Vizesi başvuru işlemleri yapan Bir acentayız. Ankara da hizmet vermekteyiz. Türkiye’den Almanya Turistik Vizesi Başvurusu işlemleri başlatabilmeniz için  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya Türkiyede  oturum hakkınız olması gerekmektedir.

Almanya Turistik Vize işlemlerinde mutlaka Almanya da kalacağınız otel ile ilgili bilgiler ve Otel Rezervasyonu nu Başvuru esnasında Büyükelçilik / Konsolosluk a mutlaka  beyan etmelisiniz.

Almanya Büyükelçiliği / Konsolosluğu otel rezervasyonu nu ve uçak bileti beyanını mutlaka talep etmektedir.

Almanya’ya gezi veya turistik amaçlı seyahat düşünüyorsanız, Almanya turistik vizesi almanız gerekiyor. Banka hesabınızda, Almanya’da bulunacağınız süre içerisinde, gezi masraflarınızı karşılayacak kadar para olması gerekmektedir. Almanya Turistik Vize başvurusu için maddi durumunuzun gezi yapmak için yeterli olduğunu kanıtlamanız önemlidir.  Almanya seyahatinizde konaklama yapacağınız otel veya pansiyondan adınıza kayıtlı rezervasyon olması gerekiyor. Rezervasyon bilgilerinizi Almanya Konsolosluğuna bildirmeniz gerekmektedir. Almanya Turistik Vizesi hakkında detaylı bilgi almak için vize danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara dan Almanya Aile Ziyareti Vizesi, Akraba Ziyareti Vizesi, Arkadaş Ziyareti Vizesi başvuru işlemleri yapan Bir acentayız. Ankara da hizmet vermekteyiz. Türkiye’den Almanya Aile Ziyareti Vize Başvuru işlemleri başlatabilmeniz için  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya Türkiyede  oturum hakkınız olması gerekmektedir.

Almanya aile, arkadaş, akraba ziyareti vize işlemlerinde mutlaka Almanya da bulunan yakınınızdan Davetiye çıkartmasını istemelisiniz. Başvuru esnasında Büyükelçilik / Konsolosluk a mutlaka davetiyeyi beyan etmelisiniz.

Almanya Büyükelçiliği / Konsolosluğu Aile, arkadaş ziyareti vizeleri’nde mutlaka davetiye istemektedir

Almanya Aile Arkadaş Akraba Ziyareti

Almanya Konsoloslukları , istenen evrak listelerinde güncelleme yapmaktadır. Bu çerçevede Schengen vize başvuru evrak listesinde değişiklik olabilmektedir. Almanya konsolosluklarının istediği en güncel evrak listesine ulaşabilmek için Vize-Anakara temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. Güncel evrak listesi istenmesi halinde mail adresinize gönderilmektedir. Almanya aile arkadaş akraba vizesi işlemleri yürütülürken, Almanya’da ziyaretine gitmek istediğiniz yakınınız mutlaka size davetiye göndermelidir. Almanya Konsolosluğu’na vize başvurusunda bulunurken, davetiyeyi başvuru esnasında beyan etmeniz gerekmektedir.

Ankara dan, Almanya Ticari Vize ve Almanya Fuar Vizesi başvuru işlemleri yapan Bir acentayız. Ankara da hizmet vermekteyiz. Türkiye’den Almanya Ticari Vize ve Almanya Fuar Vizesi başlatabilmeniz için,  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya Türkiyede  oturum hakkınız olması gerekmektedir.

Almanya Almanya Ticari Vize ve Almanya Fuar Vizesi işlemlerinde mutlaka, davetiye, Davet gönderen firma ile ilgili bilgiler, Fuar Bileti, Fuar organizasyonu yapan firma ile ilgili bilgiler i,  Başvuru esnasında Büyükelçilik / Konsolosluk a mutlaka  beyan etmelisiniz.

Almanya Büyükelçiliği / Konsolosluğu bu bilgileri mutlaka talep etmektedir.

 

Almanya’ya seyahat amacınız, iş, ticari anlaşma veya her hangi bir iş planı çerçevesinde ise sizin adınıza gönderilecek ticari davetiye ile vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma sahibi ya da çalışanı olmanız bu kuralı değiştirmez. Ticari davetiyededikkat etmeniz gereken en önemli unsur, adınız ve soyadınızın açık bir şekilde yazılmış olmasıdır. Almanya Ticari Vize başvurusunda bulunurken, firma sahibi, firma ortağı, firma çalışanı olduğunuzu net bir şekilde belirtmelisiniz. Bu durumu kanıtlamak için de ticaret odası sicil kaydı, ticari sicil gazetesi, faaliyet belgesi imza sirküsü ya da vergi levhası gibi belgeler sunmanız gerekmektedir. Ayrıca firma çalışanlarının SGK 4A hizmet dökümlerini en güncel şekliyle maaş bordrolarıyla birlikte dosyalarına eklemelidirler. Ticari görüşmeler ve faaliyetler için yapacağınız seyahat öncesi, Almanya Konsolosluklarına veya Vize bölümünün yetkilendirdiği vize başvuru merkezlerine müracaat etmeniz gerekiyor. Bu konuda Vize-Ankara uzmanlarımızla irtibata geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.