Hindistan Vize İşlemleri Nasıl Yapılır

Dünyanın farklı rotalarından birisi olan Hindistan gerek tarihi ve doğal güzellikleri gerekse de farklı kültürlere ev sahipliği yapmasıyla öne çıkmaktadır. Bu nedenle özellikle turistik anlamda Hindistan tercih edilen destinasyonlar arasında yer almaktadır. Bunun dışında ticari ya da eğitim amacıyla da Hindistan’a gidilebilmektedir. Seyahat amacınız her ne olursa olsun tüm pasaportlar için Hindistan vize başvurusu yapılması şarttır. Ancak diğer ülkelere göre Hindistan vize işlemleri çok daha kolay ve kısa sürede halledilmektedir. Shengen programına tabi olmadığı için istenilen belgeler de daha azdır. Hindistan vize merkezi olarak hizmet veren Vize Ankara, vize alma konusunda yetkin danışmanlarıyla bu süreci daha kolay atlatmanıza yardımcı olmaktadır.

Hindistan Vizesi Nerenden Alınır?

Hindistan Konsolosluğu’na eksiksiz ve doğru belgelerle başvurulduğunda vize konsolosluğun yoğunluğuna göre 1 gün içinde çıkarılmaktadır. Ancak genellikle Hindistan vize başvurusu sürecinde ilk kez vize alacaklar endişelenmekte ve işlemleri bilmemektedir. Bu da birkaç kez konsolosluğa gidilmesi, eksik belgelerin tamamlanması gerekmesi anlamına gelmektedir. Böyle durumlarda vakit kaybetmemek adına Vize Ankara danışmanlarına başvurmanız daha emin bir yol olmaktadır. Hindistan vize işlemleridanışmanlarımızın yönlendirilmesiyle çok kolay ve risksiz halledilmektedir. Hindistan vize merkezi öncelikle sizden seyahat amacınıza uygun belgeleri istemekte, eksiksiz olarak dosyalanması için danışmanlık hizmetini vermektedir. Ardından sadece başvuru adımı kalmaktadır.

Hindistan Vize Merkezi- Vize Ankara

Vize Ankara özellikle Ankara’da olması nedeniyle konsolosluklara yakın, aynı zamanda konsolosluklarla bağlantısı olan, Hindistan vize başvurusu için yetkili bir kuruluştur. Bu nedenle kuruma başvurduğunuz andan itibaren danışmanlar sizinle belgelerin hazırlanmasından tutun da konsolosluktan randevu alınıp başvurunun tamamlanmasına kadar tüm Hindistan vize işlemleri sürecinde yardımcı olmaktadır. Çoğu zaman vize almak için konsolosluğa gitmeniz dahi gerekmemektedir. Hindistan vize merkezi sizin için tüm işlemleri yapmaktadır. Tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçip danışmanlarımızın sizi yönlendirdiği şekilde belgeleri tamamlamanızdır. Belgeleri bize kargo ile iletebilirsiniz. Geri kalan işlemler danışmanlarımız tarafından tamamlanıp vizeniz yine adresinize iletilecektir. Bizimle hemen iletişime geçebilir, tüm aklınıza gelenleri yetkili danışmanlarımıza sorabilirsiniz. Vize işlemlerinizde çözüm ortağınız olmaktan gurur duyacağımızı her zaman bilmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.